Zobrazen 1. – 12. z 13 výsledků

Milujete italskou kuchyni? Co takhle se naučit pár triků, jak si uvařit to pravé italské jídlo i u vás doma? Přijďte na náš ověřený kurz vaření dle vašeho výběru. Naučíte se nejen pravou italskou pizzu, ale také domácí těstoviny, omáčky, dezerty a další delikatesy.

Nevybrali jste si z naší nabídky? Potom tu jsou pro vás na míru dělané dárkové poukazy, kterými můžete potěšit své nejbližší věnovat jim například originální dárek k Vánocům nebo narozeninám.

Nevyhovují vám kurzy ve velkých skupinách a rádi byste, aby se lektor věnoval pouze vám? To je přesně to, co najdete u nás. Kurzy jsou obecně určené pro jednu až maximálně dvě osoby. Proto jsou ideální například pro páry či kamarády, kteří si chtějí užít kurz vaření v domácí atmosféře, bez jakéhokoliv shonu. Máte možnost se v průběhu zeptat na úplně cokoliv z italské kuchyně, i když to třeba není zrovna hlavní zaměření daného kurzu.

Kurzy u nás se také odlišují od ostatních tím, že hned na úvod kurzu zažijete italský aperitiv. Ochutnáte vybrané delikatesy z Itálie, dostanete občerstvení a nápoje, aby se vám lépe vařilo. To, co navaříte, si také sníte. Takže na kurz rozhodně přijďte s prázdným žaludkem. Většinou toho vaříme víc, takže co zbude, tak si můžete odnést domů. Na závěr kurzu dostanete také malou pozornost.

Na vyžádání vystavíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě.
Dle domluvy je možné zakoupit kurz pouze pro 1 osobu.